Historia firmy

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną z dużymi tradycjami. Istniejemy ponad 20 lat na rynku. Od początku stawialiśmy na jakość i relacje z klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Dla nas każdy jest ważny.

Surowiec do produkcji półtusz pochodzi od rolników indywidualnych z najbliższego sąsiedztwa. W trosce o jakość mięsa, zwierzęta które do nas trafiają pochodzą od rolników stawiających na naturalną paszę unikających chemicznych mieszanek, które obniżają wartość smakową mięsa. 80% zwierząt trafiających do naszego zakładu pochodzi z hodowli ekologicznych potwierdzonych certyfikatami.  Daje to pewność, że zwierzęta i ich pasza nie były traktowane żadnymi chemicznymi środkami. Oznacza to również, że zwierzęta są dobrze traktowane i mają zapewnione dobre warunki, zgodnie z ustalonymi normami.

Dla nas to gwarancja, że produkty są naprawdę wyprodukowane bez chemicznych środków, antybiotyków, a zwierzęta były dobrze traktowane, dzięki czemu mięso jest najwyższej jakości.